Дмитро Михайленко
керуючий партнер  Crowe Mikhailenko    

E-mail:
mikhailenko@crowe.com.ua

Тел. +38 050 533 7585

Досвід структурування та практичного відтворення схем податкової оптимізації,включно для найбільших фінансово-промислових груп України, українських та іноземних інвестиційних компаній.

Дмитро бере активну участь у роботі громадських рад Міністерства фінансів України, комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики, є президентом Асоціації податкових консультантів, головою податкового комітету при Торгово-промисловій палаті України, та радником IT комітету Європейської Бізнес Асоціації.

Також він є серед TOP 100 кращих юристів у сфері податкової практики, консультуючи зростаючу клієнтську базу з питань податкових правил та спорів. Команда Дмитра Михайленка увійшла до рейтингу Legal 500 та отримала високу оцінку за «безпрограшний підхід до стратегії». Дмитро є автором декількох законопроектів з питань податків, п’яти книг, більш як 500 публікацій, а також є у складі редколегії журналу «Бухгалтер».

Має більше 25 років досвіду роботи у сфері бухгалтерського обліку в різних секторах економіки, таких як виробництво, будівельна галузь, агропромисловий комплекс, торгівля, послуги.

Ведучий податковий тренер, автор статей у фахових виданнях.

Керуючий партнер Crowe Audit and Accounting Украина и Crowe Erfolg Ukraine

Заступник голови Українського аграрного ради з питань оподаткування

Голова Ревізійної комісії Міжнародного союзу польських підприємців в Україні

Член Громадської ради при Державній податковій службі

Голова наглядової ради Палати податкових консультантів

 Ольга Богданова

партнер Crowe Mikhailenko, керуючий партнер Crowe A&A Ukraine або Crowe Erfolg Ukraine

Керівник податкового департаменту компанії.

Спеціалізація: податкове право, міжнародне структурування бізнесу, інвестиції в Україні та за її межами, податкові спори. Визнаний експерт у податкових спорах із високим відсотком успішних кейсів на етапі адміністративного оскарження та у суді. Має досвід розробки моделей міжнародного структурування бізнесу, організації і проведення податкових аудитів з метою виявлення податкових ризиків і запобігання штрафів.

Автор численних статей у періодичних виданнях («Податки і бухгалтерський облік», «Бухгалтер 911», «Будівельний облік», «Бухгалтер і право» та інші) і ряду книг із питань бухгалтерського обліку, оподаткування і права.

Член Громадської Ради при Державній фіскальній службі, директор Палати податкових консультантів, головний редактор журналу «Бухгалтер 911» із 2015 року.

Віталій Смердов

партнер Crowe Mikhailenko

Anna_Urusova1

Анна Урусова

партнер Crowe Mikhailenko

Керівник загально-юридичного департаменту компанії.

Професійну діяльність у сфері права розпочала у 1996 році. 

Спеціалізація: господарське право, корпоративне прав, інвестиції в Україну та за її межі, валютне регулювання, фінансові і банківські питання, представництва нерезидентів, трудові питання та спори, захист персональних даних, IT, договори ЗЕД, будівництво. 

Має досвід розробки моделей інвестування, організації і проведення юридичного аудиту (Due Diligence) з метою придбання суттєвих активів в Україні, повного супроводження start-up проектів. 

Автор більш, як 100 статей у професійних виданнях щодо господарського та корпоративного права, інвестування, будівництва, захисту персональних даних та GDPR.

Іноземні мови: англійська, французька.

ukУкраїнська
ru_RUРусский en_USEnglish ukУкраїнська