ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШІ
НОВИНИ І АНОНСИ

Дмитро Михайленко
керуючий партнер  Crowe Mikhailenko    

E-mail:
mikhailenko@crowe.com.ua

Тел. +38 050 533 7585

Досвід структурування та практичного відтворення схем податкової оптимізації,включно для найбільших фінансово-промислових груп України, українських та іноземних інвестиційних компаній.

Дмитро бере активну участь в роботі громадських рад Міністерства фінансів України, комітету Верховної Ради з податкової і митної політики, є президентом Асоціації податкових консультантів, головою Комітету підприємців з податкових питань при Торгово-промисловій палаті України та радником IT комітету Європейської Бізнес Асоціації.

Також він є серед TOP 100 кращих юристів у сфері податкової практики, консультуючи зростаючу клієнтську базу з питань податкових правил та спорів. Команда Дмитра Михайленка увійшла до рейтингу Legal 500 та отримала високу оцінку за «безпрограшний підхід до стратегії». Дмитро є автором декількох законопроектів з питань податків, п’яти книг, більш як 500 публікацій.

Має більше 25 років досвіду роботи у сфері бухгалтерського обліку в різних секторах економіки, таких як виробництво, будівельна галузь, агропромисловий комплекс, торгівля, послуги.

Ведучий податковий тренер, автор статей у фахових виданнях.

Керуючий партнер Crowe Audit and Accounting Украина и Crowe Erfolg Ukraine

Заступник голови Українського аграрного ради з питань оподаткування

Голова Ревізійної комісії Міжнародного союзу польських підприємців в Україні

Член Громадської ради при Державній податковій службі

Голова наглядової ради Палати податкових консультантів

 Ольга Богданова

партнер Crowe Mikhailenko, керуючий партнер Crowe A&A Ukraine та Crowe Erfolg Ukraine

Керівник податкового департаменту компанії.

Спеціалізація: податкове право, міжнародне структурування бізнесу, інвестиції в Україні та за її межами, податкові спори. Визнаний експерт у податкових спорах із високим відсотком успішних кейсів на етапі адміністративного оскарження та у суді. Має досвід розробки моделей міжнародного структурування бізнесу, організації і проведення податкових аудитів з метою виявлення податкових ризиків і запобігання штрафів.

Автор численних статей у періодичних виданнях («Податки і бухгалтерський облік», «Бухгалтер 911», «Будівельний облік», «Бухгалтер і право» та інші) і ряду книг із питань бухгалтерського обліку, оподаткування і права.

Член Громадської Ради при Державній фіскальній службі, директор Палати податкових консультантів, головний редактор журналу «Бухгалтер 911» із 2015 року.

Віталій Смердов

партнер Crowe Mikhailenko

160275952250177

Анна Урусова,

партнер Crowe Mikhailenko

Керівник загально-юридичного департаменту компанії.

Професійну діяльність у сфері права розпочала у 1996 році. 

Спеціалізація: господарське право, корпоративне прав, інвестиції в Україну та за її межі, валютне регулювання, фінансові і банківські питання, представництва нерезидентів, трудові питання та спори, захист персональних даних, IT, договори ЗЕД, будівництво. 

Має досвід розробки моделей інвестування, організації і проведення юридичного аудиту (Due Diligence) з метою придбання суттєвих активів в Україні, повного супроводження start-up проектів. 

Автор більш, як 100 статей у професійних виданнях щодо господарського та корпоративного права, інвестування, будівництва, захисту персональних даних та GDPR.

Іноземні мови: англійська, французька.

ukУкраїнська