SUBSCRIBE TO OUR
NEWS AND ANNOUNCEMENTS.

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШІ
НОВИНИ І АНОНСИ

На вебінарі Crowe Tax Talks: Зміни в оформленні ТТН, поправки в Законі про індустріальні парки 06.10.2021 ми обговорювали зміни при оформленні ТТН та поправки в законопроект про індустріальні парки. Коротко про головне:
Щодо змін правил оформлення товарно-транспортних накладних (ТТН)
Відповідно до нововведень у ТТН має зазначатися транспортний засіб та його параметри (довжина, ширина, висота, загальна вага, у тому числі з вантажем, та маса брутто).

Передбачено введення нових штрафів:
• за порушення при внесенні відомостей у ТТН або інші документи на вантаж;
• за перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм під час руху великогабаритними і великоваговими транспортними засобами автомобільними дорогами, вулицями або залізничними переїздами;
• за відмову від проходження габаритно-вагового контролю;
• за невиконання законних вимог працівників Укртрансбезпеки щодо перевірки дотримання вимог законодавства про автомобільний транспорт, усунення порушень законодавства з безпеки на автомобільному транспорті або створення перешкод для виконання покладених на них обов'язків.
Вказані зміни вносяться Законом № 1534 з 01.10.2021.

Стосовно основних положень законопроекту № 4416-1 про індустріальні парки
05.10.2021 Президентом України підписано Закон «Про внесення змін до Закону України "Про індустріальні парки"» спрямований на залучення інвестицій в промисловий сектор економіки шляхом запровадження стимулів в індустріальних парках.
Законопроєктом передбачено, що в індустріальних парках зможуть розміщуватися наступні об’єкти:
• Офіси керівних компаній учасників індустріальних парків;
• Фінансові, рекламні та маркетингові установи;
• Освітні заклади, зокрема дошкільні;
• Зали для конференцій;
Також, законопроєктом передбачається повна або часткова компенсація з бюджету відсоткової ставки за кредитами на облаштування і ведення господарської діяльності в індустріальних парках для їхніх учасників.

ukУкраїнська