SUBSCRIBE TO OUR
NEWS AND ANNOUNCEMENTS.

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШІ
НОВИНИ І АНОНСИ

VIIІ Міжнародна конференція «Трансфертне ціноутворення – виклики Закону № 466»

Коли: 15 квітня з 10:00 до 17:00

Організаторами виступають Crowe Mikhailenko та ДП “Держзовнішінформ”

Питання та проблематика:

1. Антиофшорний закон і його вплив на ТЦУ.
2. Перехідні особливості 2020: критерії пов’язаності; ділова мета у документації; застосування штрафів під час карантину та інше.
3. Сировинні товари: застосування в 2020 році сировинних і товарів, що мають біржове котирування; повідомлення про «сировинні» угоди і зміна істотних умов договору; що вважається найближчою датою до дати ціноутворення, узгодженої сторонами контрольованої операції; за період до такої дати необхідно здійснювати аналіз джерел інформації по котирувальних цін, з якими буде здійснюватися порівняння ціни контрольованої операції; перелік сировинних з 01.01.2021 і Перелік джерел інформації для отримання котирувальних цін; порядку встановлення відповідності умов контрольованої операції по сировинних товарів принципу «витягнутої руки»; коригуванн
4. Контрольовані операції - реструктуризація бізнесу: вважаються контрольованими з 2020 чи раніше; які операції підпадають під ТЦУ; доведення відповідності принципам «витягнутої руки», які методи застосовуються та інше.
5. Рекомендації ОЕСР: чи можуть використовуватись платниками податків та контролюючими органами під час практичного застосування ст. 39 Кодексу.
6. Роялті та плата нематеріальні активи - обгрунтування через звичні бази даних (роялті стат, роялті рейндж) або за дисконтованою вартістю грошових потоків - як це працює?
7. ТЦУ через ст. 140 Кодексу: документ, який підтверджує сплату податку на прибуток (корпоративного податку) - чи звільняє від обов’язку збільшувати фінансовий результат (140.5.4 – 140.5.51); комісійні договори у 140.5.4 – 140.5.51 ; ст. 140 чи повний пакет документації; коригування по ст. 140.
8. Обґрунтування ділової цілі операції для ТЦУ - судові рішення і практичний досвід.
9. Нова форма Звіту про контрольовані операції, повідомлення про участь в групі, майстер-файл і звіт по країнам - підзаконні акти та досвід інших країн.
10. Конструктивні дивіденди: з якого періоду застосовуються норми; які саме доходи та інші виплати на користь нерезидента підлягають оподаткуванню; що є об’єктом оподаткування; який граничний строк сплати податку; формульний розрахунок «конструктивних дивідендів» в яких випадках і коли формульний розрахунок не застосовується; порядок застосування міжнародних договорів і які статті Конвенцій застосовувати; ставки «конструктивних» дивідендів; які перевірки та терміни їх проведення по конструктивних дивідендах.
11. Скасування карантину і перевірки ТЦУ - хто вони, майбутні жертви податкової служби.
12. Судова практика по ТЦУ за останній рік: огляд та висновки для платників податків
13. Аналіз вартості ланцюгата моделей трансфертного цінутроверення

Запрошені спікери:

Як завжди, доповідатимуть провідні фахівці та визнані професіонали.
Ви почуєте думку представників Міністерства фінансів України, ДФС України, Верховної Ради, НБУ, фінансових організацій, міжнародних аудиторських компаній, суддів та юристів.

Вартість участі:

Вартість: 2500 грн *

Знижки за 2-х участників — 5%;

за 3-х і більше — 10%!

Для власників Інформаційного абонементу — 20%

*участь в конференції лише в онлайн форматі

Оплата банківською картою

2500 грн

Оплата виставленням рахунку

2500 грн

ukУкраїнська