Місія цього незвичайного проекту - довести життєздатність синергії зусиль держави і приватних фахівців у галузі публічних фінансів.
Нові виклики, що постали перед людством - нерівномірний розподіл багатства, екологія, бездуховність - вимагають спільного реагування всіх суспільних інститутів. Проблема наповнення державних бюджетів не є винятком.
У зв'язку з цим будь-хто, хто знає як поліпшити збирання податків, не має морального права мовчати про свої ідеї.
Саме тому група розробників спільно з Томсон Ройтерс і Crowe Ukraine представляють вашій увазі інноваційну електронну систему адміністрування ПДВ.
Увібравши в себе світовий досвід, ця система, на відміну від уже застосовуються і навіть багатьох перспективних, дозволяє боротися з новітніми видами ПДВ-шахрайства, що з'явилися у відповідь на впровадження в адмініструванні ПДВ таких механізмів, як загальна електронна реєстрація рахунків-фактур, окремі рахунки для сплати ПДВ, передплачений ПДВ і тому подібних.
Ми вперше в світі пропонуємо нараховувати ПДВ на кожен окремий актив, а не розраховувати податок у розрізі кожного платника.
Ще одним революційним елементом нашої системи є можливість обходитися без перерахування платниками один одному сум ПДВ в ціні товарів і послуг.
Результатом, на нашу думку, повинно стати зменшення мотивації платників податків до ухилення від ПДВ, оскільки вони перестануть сприймати ПДВ як частину доходів від свого бізнесу.
Більше того, на нашу думку, логіка розвитку механізмів справляння ПДВ у всьому світі рано чи пізно повинна призвести до впровадження моделей, подібних до нашої.
Чималі витрати на впровадження запропонованої системи повинні, за нашими підрахунками, окупитися за 1-3 місяці в будь-якій країні, що використовує ПДВ.
Знайомтесь з нашою брошурою і приєднуйтесь до самого інноваційного останнім часом удосконаленню ПДВ!

ukУкраїнська
ru_RUРусский en_USEnglish ukУкраїнська