ПОДПИШИТЕСЬ НА НАШИ
НОВОСТИ И АНОНСЫ.

«Криптоактиви – доповнення OECD щодо обміну інформацією».

 

Спікер: Дмитро Михайленко

 

OECP у серпні 2022 року видав стандарти звітності з криптоактів («CАRF»).

Згідно з даними стандартами передбачається запровадження система податкової прозорості, за якої передбачає автоматичний обмін інформацією щодо транзакцій з криптоактивами з юрисдикціями резидентства платники податків на щорічній основі.

 

У «CАRF» визначається: 

1) криптоактиви — такі активи, які зберігаються та передаються децентралізованим способом, без  втручання традиційних фінансових посередників (банків), включаючи: стейблкойни, деривативи, що випущені у формі криптоактивів, певні незамінні токени («NFT»).

2) до юридичних та фізичних осіб, які збирають дані щодо криптоактивів, належать: посередника та інші сервісні провайдери, які забезпечують обмін між відповідними криптоактивами.

3) до операцій, що підлягають звітуванню, належать: обмін криптоактиву на фіати; обмін між різними видами криптоактиву; перерахування, у тому числі роздрібні платежі відповідних криптоактивів.

4) процедура належної перевірки для ідентифікації власників криптоактивів із визначенням їх юрисдикції буде здійснюватися посередниками під час проведення операцій з криптоактивами.

 

Такий стандарт має бути впроваджений шляхом дво-та багатосторонніх міжнародних угод.

Коли має запрацювати цей стандарт – наразі перебуває на початковому етапі.

 

Якщо у вас є питання по цій темі, з радістю надамо консультацію

+38 063 466 8242

Marketing_crowe_legal@crowe.com.ua

 

З повагою,

команда Crowe Mikhailenko

ru_RUРусский