ПОДПИШИТЕСЬ НА НАШИ
НОВОСТИ И АНОНСЫ.

21 жовтня 2022 року наша команда разом з іспанськими колегами провели Вебінар «Релокація бізнесу в Іспанію»
В Іспанії (як і в інших країнах ЄС) діє режим тимчасового захисту. Для отримання відповідного статусу необхідно взяти «Appointment» або «сіту» (запит на зустріч із спецслужбою) у департаменті поліції, після чого розпочнеться реєстраційний процес. Після отримання документа про тимчасовий захист видається соціальний номер, необхідний для оформлення медичного обслуговування, реєстрації у Центрі зайнятості тощо.

Питання оподаткування залежить від того, чи є Ви податковим резидентом Іспанії. Критерії резидентства наступні:
• перебування більше 183 календарних днів протягом року в Іспанії;
• переміщення центру життєвих інтересів, як особистих, так і професійних до Іспанії;
• возз’єднання із сім’єю, що вже проживає в Іспанії.
Слід зауважити, що достатньо виконання одного з критеріїв, передбачених переліком. Однак Ви не є податковим резидентом Іспанії, якщо відповідно до Конвенції виконуєте одночасно три наступні вимоги: не перебуваєте в Іспанії більше 183 днів протягом року, не отримуєте винагороду від роботодавця в Іспанії, ця винагорода не генерується постійним представництвом, яке знаходиться в Іспанії.
Якщо Ви резидент Іспанії, то весь Ваш світовий дохід оподатковується прогресивною ставкою, що варіюється від 19% до 48%, що залежить від регіону проживання, наявності працевлаштування, виду доходів. Якщо Ви не є резидентом Іспанії, то оподатковується лише той дохід, що отриманий в Іспанії, за ставкою 24% або 19%, якщо Ви є резидентом якоїсь іншої країни ЄС.
Ми розглянули переваги спеціального режиму оподаткування для інпатріатів, наприклад, ставка податку 24% для 600 000 євро доходу в Іспанії. Щоб скористатися цим режимом, необхідно не бути податковим резидентом Іспанії протягом останніх 10 років, переїхати з метою працевлаштування.
Стосовно соціальних внесків варто звернути увагу на наступне. Між Україною та Іспанією підписана угода про соціальні внески, яка встановлює загальний принцип, за яким особа, що працює в Іспанії, повинна сплачувати соціальні внески, якщо немає винятків, встановлених угодою. Так, якщо особа продовжує працювати за трудовим контрактом з українським роботодавцем не більше 2 років, при цьому вимушено перебуваючи в Іспанії, то може сплачувати соціальні внески в Україні, але необхідно підтверджувати такі відрахування.
Щоб розпочати бізнес в Іспанії, спочатку потрібно отримати податковий номер. Після цього розпочинається процедура реєстрації компанії: обирається назва, локація офісу, визначаються органи управління, складається статут компанії. Наступним кроком є відкриття банківського рахунку. Мінімальний розмір статутного капіталу для нової компанії на сьогодні становить 1 євро.
Окрім того, можна придбати вже існуючу компанію, проте для цього потрібно внести відповідні зміни в реєстр і статут, а також оформити це нотаріально. Наші колеги рекомендують все-таки засновувати нову компанію, реєстрація якої займає близько трьох місяців через затягнуті адміністративні бюрократичні процедури, наприклад, отримання податкового номеру. Загальна ставка корпоративного податку становить 25%, проте є можливість здійснювати певні вирахування для зменшення бази оподаткування. Для новостворених компаній ставка податку становить 15%. Слід звернути увагу, що компанії сплачують податок на доходи, які отримуються в межах Іспанії та за кордоном, але з доходів, отриманих за кордоном, наприклад, дивідендів, за ставкою 25% оподатковуються лише 5% від кількості цих доходів, тобто відбувається вирахування 95% бази оподаткування. Окрім того, є також види діяльності, до яких застосовується пільгове оподаткування, наприклад, IT-сфера.

Якщо у вас є питання по цій темі, з радістю надамо консультацію
+38 063 466 8242
Marketing_crowe_legal@crowe.com.ua

 

З повагою,
команда Crowe Mikhailenko

ru_RUРусский