SUBSCRIBE TO OUR
NEWS AND ANNOUNCEMENTS.

Шановні друзі!

Вимушені повідомити, що, на жаль, вебінар переноситься на інший день. Коли саме — ми вам повідомимо пізніше. Посилання для реєстрації вже актуальне до нашого вебінару «Представництво кількох сторін в одному процесі: переваги і недоліки. Механізми протидії зловживання правами»

 

Анотація: 

Адвокат Кроу Михайленко Сергій Клюца запрошує поговорити про проблемні питання, які виникають при представництві адвокатом декількох сторін в одному судовому процесі та обговорити механізми протидії зловживання опонентами процесуальними правами, які можуть застосовуватися для незаконного отримання переваг.

 

Для захисту своїх прав в судовому порядку необхідним є звернення за професійною правничою допомогою до адвоката. Адже, лише в деяких категоріях справ закон дозволяє представництво в суді інтересів іншої особи не-адвокатом. Відтак, більшість судових спорів потребує участі адвоката. Закон дозволяє одному адвокату бути представником декількох позивачів або декількох відповідачів у одній судовій справі — що може бути ефективним способом заощадити на правовій допомозі. Разом з цим, на практиці актуальним є питання добросовісності учасників таких судових проваджень, що може мати суттєві наслідки для вирішення спору, зміна інтересів сторін під час розгляду справи та інші прояви конфлікту інтересів осіб, представлених одним адвокатом.

 

В цьому ракурсі ми розглянемо передбачені законом вимоги до врегулювання конфлікту інтересів у відносинах адвоката з клієнтами, найпоширеніші способи зловживання сторонами процесуальними правами та ефективні методи запобігання негативним наслідкам таких зловживань з боку інших сторони, а також підходи до притягнення недобросовісного процесуального опонента до відповідальності відповідно до вимог закону.

 

На вебінарі ми розберемо практичні кейси використання процесуального права на представництво одним адвокатом декількох учасників судового процесу та способів захисту в судовому порядку від зловживань з боку іншої сторони.

 

Ця зустріч може стати корисною як для громадян-фізичних осіб, які планують захищати самостійно свої інтереси в судах, так і для керівників суб’єктів господарювання, які звертаються до суду в порядку самопредставництва своїх компаній. Іншим ця зустріч допоможе краще розуміти поведінку адвокатів та їх прохання підписувати документи здавалось би безглуздого характеру.

 

Протягом всієї зустрічі ви можете ставити свої запитання, відповідаючи на які за можливості отримаєте попередні консультації. Звісно, остаточна консультація неможлива без вивчення всіх обставин справи, адже іноді навіть незначна на перший погляд деталь може кардинально змінити правові наслідки відповідних дій.

 

План зустрічі:

Представництво декількох сторін у одному процесі: переваги та недоліки.

За яких умов можливе представництво одним адвокатом декількох сторін згідно процесуального законодавства та Правил адвокатської етики

Які переваги має представництво декількох сторін одним адвокатом

Недоліки представництва декількох сторін та можливі негативні наслідки для адвоката та сторін.

Механізми протидії зловживанню правами, в т.ч. процесуальними.

Судові наслідки зловживання правами до звернення до суду

Види зловживання процесуальними правами.

Як дієво використовувати процесуальні механізми протидії зловживанню процесуальними правами. Відповідальність за зловживання.

 

Тези:

1. Одночасне представництво інтересів двох або більше позивачів чи двох або більше відповідачів одним адвокатом не порушує вимог закону та Правила адвокатської етики.

2. Адвокат може приймати доручення лише якщо інтереси клієнта об’єктивно не суперечать інтересам іншого клієнта цього ж адвоката.

3. Обставини, за яких є виправданим для залучення одного адвоката для представництва декількох сторін у процесі — потреба легалізувати джерело доказів, тощо.

4. Огляд судової практики судового захисту від зловживання правами до звернення до суду.

5. Засоби запобігання зловживанням процесуальними правами. Огляд судової практики.

 

Спікер: Сергій Клюца

 

Посилання на реєстрацію: https://taxpracticeomp.clickmeeting.com/predstavnitstvo-k-l-koh-stor-n-v-odnomu-protses-perevagi-nedol-ki-/register?utm_source=site

 

Дякую за розуміння та бережіть себе. До зустрічі!

 

З повагою,

команда Crowe Mikhailenko

ru_RUРусский