ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШІ
НОВИНИ І АНОНСИ

Шановні друзі!
Запрошуємо Вас долучитися до нашого вебінару «Обшуки та інша увага правоохоронних органів: як діяти до прибуття адвокатів»

 

Анотація:

Адвокат Кроу Михайленко Сергій Клюца запрошує поговорити про загрози, які створює для бізнесу увага правоохоронних органів, яку майнову шкоду може заподіяти їх візит та як мінімізувати її до прибуття адвокатів.

Здебільше, у свідомості людей вилучення правоохоронцями майна компанії пов’язується з проведенням обшуків. Ми розвінчаємо цю поширену помилку і проговоримо інші правові підстави, які дозволяють правоохоронцям вилучати майно підприємств, в тому числі і без отримання попереднього дозволу на це від суду.

Нарешті, ми розберемо покроковий план дій на випадок прибуття на підприємство правоохоронців – і нехай в результаті вилучення майна підприємства все-таки і відбудеться, але встановлені в процесі порушення стануть підставою для повернення майна у прискореному порядку.

Ця зустріч може стати корисною як для власників компаній, які краще зрозуміють межі повноважень правоохоронців, методи та способи їх дій, так і громадянам, до житла або до робочих місць яких можуть завітати правоохоронці, і які отримають практичні рекомендації з мінімізації майнової шкоди від такої уваги.

Протягом всієї зустрічі ви можете ставити свої запитання, на які ми будемо за можливості надавати оперативні відповіді — консультації. Звісно, остаточна консультація неможлива без  вивчення всіх обставин справи, адже іноді навіть незначна на перший погляд деталь може кардинально змінити правові наслідки відповідних дій. І, звісно, краще завжди мати з собою адвоката під час обшуку або іншого спілкування з правоохоронцями краще, ніж вести спілкування самостійно.

 

План зустрічі:
1. Увага правоохоронців без кримінальних розслідувань:
1.1. Участь у перевірках інших органів.
1.2. Розслідування адміністративних правопорушень.
2. Вилучення майна в кримінальних провадженнях:
2.1. Самостійна передача майна.
2.2. Тимчасовий доступ до майна (виїмка).
2.3. Обшуки – невідкладний та на підставі ухвали суду.
3. Покроковий план дій у випадку обшуку.
4. Повернення майна, вилученого правоохоронцями.

Тези:
1. Правоохоронці можуть примусово заходити на підприємство лише при здійсненні розслідувань кримінальних проваджень. Найпростіший спосіб убезпечитися від вилучення майна поза кримінальним провадженням – не впустити поліцейських в приміщення.
2. Наявність ухвали про дозвіл на обшук не є обов’язковою передумовою обшуку. Ніколи не варто чинити фізичний опір працівникам поліції.
3. Обшук – складна процесуальна дія. Помилка в її проведенні буде підставою для повернення вилученого майна у прискореній процедурі.

 

Дата: 14 жовтня
Час: 11:00
Формат участі: online

Спікери: Сергій Клюца

 

Посилання на реєстрацію: https://taxpracticeomp.clickmeeting.com/obshuki-ta-nsha-uvaga-pravoohoronnih-organ-v-yak-d-yati-do-pributtya-advokat-v/register

 

З повагою,
команда Crowe Mikhailenko

ru_RUРусский