ПОДПИШИТЕСЬ НА НАШИ
НОВОСТИ И АНОНСЫ.

НБУ зняв обмеження на розрахунки фіз. осіб-волонтерів із гривневих платіжних карток за кордоном на суму в еквіваленті до 100 тис. грн включно на календарний місяць, з усіх рахунків клієнта банку, відкритих у національній валюті. Однак таким особам потрібно буде надати лист від військової частини чи державного органу для підтвердження їхньої волонтерської діяльності та замовлення товарів відповідного призначення.

Водночас НБУ передбачив перелік товарів, на закупівлю яких не будуть діяти обмеження. Важливим є те, що банки, за наявності інформації з відкритих джерел щодо здійснення недобросовісної практики діяльності такими фіз. особами, можуть відмовити останнім в проведені подальших операцій на суму понад 100 тис грн на місяць.

Крім того, НБУ зняв обмеження на здійснення розрахунків за кордоном у межах ліміту до 100 тис. грн включно в місяць з компаній, що займаються міжнародними перевезеннями на підставі документів, що підтверджують право на здійснення відповідних перевезень.

Також НБУ врахував побажання бізнесу та дозволив купувати валюту для забезпечення витрат на відрядження працівників, встановивши ліміти в розмірі суми еквівалентної 80 євро як добову витрату на одного співробітника.

 

З повагою,

команда Crowe Mikhailenko

ru_RUРусский