SUBSCRIBE TO OUR
NEWS AND ANNOUNCEMENTS.

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШІ
НОВИНИ І АНОНСИ

Шановні панове,

28 липня 2022 року Crowe Mikhailenko вже традиційно провела конференцію «Україна на міжнародній арені». Під час якої спікери розповідали про актуальні питання антиофшорного законодавства, трансфертного ціноутворення, релокації закордон та питання визначення податкового резидентства.

На конференції розглядалися, зокрема, такі питання:
— найближчі плани законодавця щодо внесення змін до податкового законодавства з питань КІК;
— позиція Мінфіну до низки актуальних питань, зокрема, щодо встановлення статусу податкового резидента для українців, що вимушено тимчасово живуть закордоном, критерії КІК та процедурні моменти подання звітності КІК та коли Україна приєднається до системи CRS;
— країни, які при визначенні статусу податкового резидентства беруть до уваги лише локальне законодавство (наприклад як Естонія) та ті, які обрали більш ліберальний підхід та не враховують тимчасове вимушене перебування в їхній країні як критерій отримання податкового резидентства (як Ірландія, Бельгія тощо).
— огляд юрисдикцій різних країн ЄС з точки зору релокації бізнесу, а також процедура реєстрації компанії та приватним підприємцем у низці країн, зокрема, в Португалії, Іспанії, Польщі, Румунії, Словаччині, Кіпрі, Грузії та інших.
— кейси з практики, зокрема, яким чином здійснюється заповнення та подання повідомлення про придбання, створення, ліквідацію КІК;
— також розглядалися деякі кейси з практики щодо визначення бенефіціарного власника. Зокрема, алгоритм відповіді на запити ДПСУ, які вони направляють на іноземні компанії через іноземні податкові служби, — на прикладі недавнього запиту.

 

З повагою,

Владислава Маслій, за участю Конюль Гасанової та Віталія Смердова

команда Crowe Mikhailenko

ru_RUРусский