ПОДПИШИТЕСЬ НА НАШИ
НОВОСТИ И АНОНСЫ.

Шановні друзі!

 

Пропустили наш щотижневий вебінар у середу? Ловіть порцію новин від нашої команди:

• Зняття валютних обмежень не планується до закінчення війни.

• На даний момент парламент не збирається ухвалювати закон про збільшення податкового навантаження на компанії, які співпрацюють із РФ.

• Затверджено форму декларації для платників єдиного податку за ставкою 2%. А ви знали, що 20 травня перша гранична дата для подання цієї декларації?

• КМУ ініціює зміни до законодавства щодо аудиторської діяльності. Цікавим є той факт, що буде виключено з Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності таких аудиторів, які є учасниками мережі, зареєстрованої на території країни, що здійснює агресію проти України.

• Податкова служба бачить можливість списання запасів тільки після інвентаризації, яку можна провести після того, як це стане можливим. Також Державна податкова служба у роз’ясненні вказує на можливість такого списання лише за умови наявності сертифікату про форс-мажорні обставини.

• Щодо законопроекту №7360 – відновлюється реєстрація податкових накладних. Бюджетне відшкодування не заморожували, але від ідеї надавати бюджетне відшкодування у вигляді облігацій відмовилися. Також поновлюються податкові перевірки.

• Чи знаєте ви, що ЗЕД пеня відповідно до цього законопроекту не застосовується до резидентів-суб’єктів господарювання, якщо імпортні операції резидентів не можуть бути завершені після заборони ввезення товарів з РФ?

• Аналіз податкового навантаження в 11 європейських країнах дозволив визначити декілька країн з оптимальним податковим навантаженням для IT-бізнесу: Грузія, Португалія, Іспанія, Кіпр. Чи знаєте ви, що Португалія є однією з найпривабливіших країн із податкового навантаження для IT фахівців?

 

Залишайтеся з нами на зв’язку та бережіть себе!

Для того, щоб отримувати відезаписи та аналітичні матеріали від нашої команди — отримайте інформаційний абонемент.

 

З повагою,

команда Crowe Mikhailenko

ru_RUРусский