ПОДПИШИТЕСЬ НА НАШИ
НОВОСТИ И АНОНСЫ.

Шановні друзі!

 

Ми запускаємо вебінар: «ВІЙСЬКОВІ ПОДІЇ У ФІНАНСОВІЙ ЗВІТНОСТІ: ДЕ, КОЛИ І ЯК КОРИГУЄМО»

 

Ціль:

Вивчити основні положення МСФЗ щодо відображення результату військових дій, варіанти складання фінансової звітності. Дати практичні навички застосування вимог МСФЗ при складанні фінансової звітності та розкритті інформації про події в Україні.

 

Програма:

  • Короткий огляд вимог МСБО (IAS) 10 “Події після звітного періоду”. Коли слід застосовувати IAS 10, момент коригування фінансової звітності та які розкриття необхідні.
  • Стихійні лиха, війни, пандемія… — некоригуючі чи коригуючі події для відображення у фінансовій звітності?
  • МСФЗ (IAS) 10 “Події після звітного періоду” та припущення про безперервність діяльності. Що означає на практиці? Розглянемо найпростіші ілюстрації.
  • Події, що відбулися після закінчення проміжного звітного періоду. Що кажуть МСФЗ?
  • Аудиторські звіти та інші джерела інформації.
  • Який висновок давати аудитору та за яких обставин. Як зафіксувати факт руйнування, експертизу та оцінку руйнувань внаслідок бомбардування чи мародерства.

 

Дата : 27 квітня

Час: 12-00

Формат участі: online

 

Лектор:

Горобець Ірина Вікторівна, кандидат економічних наук, сертифікований аудитор України, судовий економічний експерт, Диплом АССА DipIFR, Сертифікат СІМА Cert PM, Диплом з Фінансового Менеджменту The Open University Business School (Великобританія), 12-річний досвід викладання за міжнародними програмами, багаторічна практика впровадження і постановки управлінського обліку та МСФЗ.

 

Оплата за вебінар: 200 грн.

 

Посилання для оплати: https://events.ppk.org.ua/uk/product/vebinar-vijskovi-podi%d1%97-u-finansovij-zvitnosti-de-koli-i-yak-korigu%d1%94mo/

 

Не встигли на наш вебінар? Напишіть нам, і ми підкажемо, як отримати запис та оплатити його — marketing_crowe_legal@crowe.com.ua

В листі важливо вказати тему самого листа та назву вебінару.

 

З повагою,

команда Crowe Mikhailenko

+38 044 221 3603

+38 063 466 8242

marketing_crowe_legal@crowe.com.ua

ru_RUРусский