SUBSCRIBE TO OUR
NEWS AND ANNOUNCEMENTS.

16 лютого відбувся оглядовий вебінар на якому було розглянуто ряд питань і ось деякі важливі моменти:

🔸 Вже є першопрохідці у реєстрі Дія Сіті, а податок на виведений капітал запрацює не раніше наступного кварталу за умови ухвалення відповідної нормативної. Нагадуємо, що всі IT-компанії, які заходять у режим Дія Сіті, спочатку перебувають на загальній системі оподаткування, тобто є платниками податку на прибуток.

🔸 А ви знали, що Держпраці та Податкова служба оголосили про об’єднання зусиль у сфері перевірок, пов’язаних із трудовими питаннями? Є побоювання, що вони активно проводитимуть перевірку з трудових питань тих IT-компаній, які не зайшли в режим Дія Сіті.

🔸 Постанова КМУ про скорочення терміну дії обмеження щодо дії мораторію на проведення деяких видів перевірок, яка була прийнята 3 лютого 2021 року, була оскаржена в ОАСК і визнана незаконною. Однак судове рішення ще не набуло чинності. Основний меседж – КМУ не має повноважень відновлювати планові та позапланові перевірки.

❗❗Увага Увага❗❗ Всі, у кого є іноземні компанії в європейській юрисдикції, планується посилити правила щодо «shell entity». Вводитимуться правила дотримання мінімального обсягу substance, який діятиме на всій території ЄС. На вебінарі ми детально розібрали сім кроків, так званий чек лист щодо того, чи є конкретна компанія «shell entity».

➡ Не встигли на наш вебінар? Напишіть нам, і ми підкажемо, як отримати запис.

ru_RUРусский