ПОДПИШИТЕСЬ НА НАШИ
НОВОСТИ И АНОНСЫ.

🔹 Що нового в законі фінмоніторингу?
🔹 Яка система фінансового моніторингу діє в Україні зараз?
🔹 Що та кого саме перевіряють?
🔹 Яким вимогам потрібно відповідати, щоб успішно пройти перевірку?
🔹 Що таке FATF, так яке це має відношення до нового закону? 
🔹 Хто і які повноваження має щодо перевірок?

Все це ви дізнаєтесь на вебінарі разом з експертом фінансового моніторингу Максимом Боровиком, та аудитором Ольгою Богдановою. Вебінар базується на справжніх кейсах компаній — тож буде багато корисної інформації, яку ви почуєте вперше! 

Дата: 2 липня

Час: 11:00-12:00

Боровик Максим — експерт з фінансового моніторингу та попередження корупції. Навчає бізнес та розслідувачів працювати з відкритими даними. За 4 роки через його досвід пройшли працівники 498 компаній, які в результаті навчились виявляти ненадійних контрагентів на раз. 

Богданова Ольга — практикуючий сертифікований аудитор, партнер компанії Crowe Erfolg Ukraine та Crowe A&A Ukraine (член Crowe Global), заступник голови Податкового комітету при ТПП, голова наглядової Ради Палати податкових консультантів, член Громадської ради при ДПС, Голова ревізійної комісії Міжнародного товариства польських підприємців в Україні, Заступник Голови по питаннях оподаткування Всеукраїнської аграрної Ради.

Досвід роботи в сфері бухгалтерського обліку та аудиті більше 25 років в різних секторах економіки, таких як виробництво, будівництво, агропромисловий комплекс, торгівля, послуги і т. д. 


Тезіси:

🔸 Новий Закон про фінансовий моніторинг з 28.04.2020.

🔸 Армія суб’єктів фінансового моніторингу суттєво збільшена з 28.04.20. Про які саме Ваші операції і ким буде повідомлено Держфінмоніторинг?

🔸 Процедура належної обачності при прийнятті Замовника та Постачальника. Хіти останніх податкових перевірок.

🔸 Як виглядає Ваша компанія в очах Ваших партнерів і що зробити щоб покращити свої позиції на ринку. 

Приєднуйтесь та використовуйте шанс отримати практичну інформацію від профі!

ru_RUРусский