SUBSCRIBE TO OUR
NEWS AND ANNOUNCEMENTS.

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШІ
НОВИНИ І АНОНСИ

За наявними у нас даними, 21 травня законопроект № 1210 був підписаний Президентом України (відповідна інформація міститься на сайті Президента України. Після підписання йому був присвоєний новий номер — № 466-IX.

Пропонуємо Вашій увазі основні положення цього закону в нашій презентації.

Що стосується нашої оцінки цього закону, то ми вважаємо, що деякі його фіскальні положення є недоречними в умовах економічної кризи, тому ми сподіваємось на їх найскорішу зміну чи відтермінування — перш за все, це стосується ділової мети, КІК, конструктивних дивідендів (зокрема, є обґрунтовані сподівання запровадження ПнВК).

Також не слід забувати, що законопроект № 1210 (закон № 466-ІХ) містить також норми, які дозволять навпроти знизити податковий тягар, зокрема, це стосується підвищення вартісного критерію для застосування коригувань з податку на прибуток, прискореної амортизації тощо.

При цьому наша команда продовжує брати участь в робочих групах профільного Комітету ВР України і буде наполягати на впровадження в ПКУ стимулюючих норм, зокрема, щодо доопрацювання ПнВК, зниження податкового навантаження на фонд оплати праці.

У разі наявності у Вас питань щодо законопроекту № 1210 (закону № 466-ІХ) питань чи пропозицій щодо вдосконалення ПКУ, просимо надсилати їх на пошту і приєднуватися до даної роботи.

ru_RUРусский