ПОДПИШИТЕСЬ НА НАШИ
НОВОСТИ И АНОНСЫ.

Введення карантину на території України тягне за собою необхідність зміни робочого режиму багатьох компаній.

Роботодавець повинен не тільки вирішити, які заходи їм будуть зроблені, але і оформити це рішення належним чином, щоб уникнути порушення трудового законодавства.

Такими рішеннями можуть бути:
— Запровадження режиму простою. Дозволяє врегулювати зайнятість окремих підрозділів або компанії в цілому. Оскільки такий простий викликаний не з вини працівника, він оплачується в розмірі 2/3 посадового окладу. Період, на який запроваджується простий законодавством не обмежений.
— Відпустка із збереженням заробітної плати (основний або додатковий) можливий лише за наявності заяви працівника і не може тривати більше встановленого законом строку і невикористаної частини відпустки.
— Відпустка без збереження заробітної плати також можливий тільки за заявою працівника і тривалістю на період карантину.
— Переведення працівників на віддалену (надомну роботу дозволяє зберегти занятность та оплату праці працівників. Однак, слід враховувати, що дана ситуація може бути в подальшому кваліфікована Держпраці як зміна істотної умови праці, а саме — робочого місця працівника, про що згідно Кзпп роботодавець зобов’язаний повідомити працівників не менш ніж за 2 місяці, крім випадків, якщо ініціатива про перехід на дистанційну (віддалену) роботу виходить від працівника шляхом подачі заяви роботодавцю.

Також варто зазначити, що запровадження режиму карантину в компанії, заходів, спрямованих на захист працівників від зараження, повинно бути відображено в документах про охорону праці компанії (наприклад, купівля дезінфікуючих засобів, інструкції про санітарної обробки рук, робочих поверхонь тощо) з метою зменшення ризику залучення роботодавця за порушення у сфері охорони праці.

Звертаємо Вашу увагу, що нормативні акти, якими запроваджено карантин, не передбачають норм про звільнення роботодавців від відповідальності за порушення трудового законодавства, тому правильне документальне оформлення рішень роботодавця дозволяє знизити ризики застосування штрафів.

Наші фахівці допоможуть вам оформити трудові документи належним чином, щоб знизити ризики відповідальності.

ru_RUРусский