ПОДПИШИТЕСЬ НА НАШИ
НОВОСТИ И АНОНСЫ.

16 грудня 2019 року наші колеги проведуть тематичний вебінар «Міжнародні стандарти фінансової звітності для АГРО- 2019/2020: всі принади переходу та податковий ефект«

Дата: 16.12.2019р.

3 вебінари по 2 години з перервами

Час: з 10-00 до 12-00; з 13-00 до 15-00; з 15-30 до 17-30

Спікери:

Зайцева Оксана

— практикуючий сертифікований аудитор, партнер аудиторської компанії Crowe A&A Ukraine експерт з питань МСФЗ та оподаткування. Багатий досвід проведення трансформації фінансової звітності по МСФО для підприємств різних сфер економіки

Горобець Ірина

— кандидат економічних наук, практикуючий сертифікований аудитор, судовий експерт з правом проведення економічних експертиз. Практика впровадження та постановки на підприємствах управлінського обліку та МСФЗ. Диплом АССА DipIFR (rus), CIMA Cert PM (rus)

Мета цього семінару:

Проаналізувати обліковий механізм найбільш затребуваних на практиці МСФЗ в сільськогосподарській діяльності підприємств. Позначити концептуальні засади та проблемні місця, типові помилки, які можуть вплинути на грамотний перехід на МСФЗ.

Обговорити варіанти підходу до управлінських рішень, управлінських оцінок, облікових політик, для того щоб МСФЗ стали філософією Вашого бізнесу.

Показати переваги застосування Міжнародних стандартів не тільки для надання інформації про реальний стан вашого бізнесу, а й для податкових цілей.

Программа вебінару

Вартість: 1000 грн

ru_RUРусский